Četvrtak, 04 Lipanj 2015 11:42

Slavonija pobjednik Županijskog nogometnog kupa

NK Slavonija zasluženi je pobjednik Županijskog nogometnog kupa uvjerljivo pobijedivši NK Jakšić u uzvratnoj utakmici finala rezultatom 3:1. Plavi su slavili i u gostima u prvoj utakmici finala pobijedivši tada s rezultatom 7:1. Jučerašnja utakmica samo je potvrdila kako su požeški nogometaši gotovo spremni za završnicu nacionalnoga kupa.

Prvi pogodak za Slavoniju postigao je Josip Martinović u 29. minuti. Tihomir Filipović izjednačio je rezultat u 41. minuti, dok je pogodak za 2:1 iz kaznenog udarca zabio ponovno Josip Martinović. Konačan rezultat postignut je u 65. minuti kada Ivan Jakešević svojim pogotkom postiže rezultat 3:1.

Odlična posjećenost utakmice i tek poneko slobodno mjesto na tribinama još su jedan dokaz uspjeha plavih. Treća je to za redom pobjeda NK Slavonije u finalu Županijskog nogometnog kupa te su svojom odličnom igrom sve bliže završnici nacionalnoga kupa koja se igra na jesen.