Nedjelja, 01 Ožujak 2020 10:23

Elita hrvatskog streljaštva na 17. Kupu grada Požege

||||| |||||

Streljački klub "Požega" po 17. put organizirao je kup u gađanju samostrelom na 18 metara povodom Dana grada Požege. Na ovogodišnjem natjecanju nastupaju strijelci iz šest kluba iz Zagreba, Klanjeca, Krušljevog Sela, Ivanić Grada, Velikog Trgovišća i Požege s ukupno sedamnaest strijelaca.

Gradonačelnik Darko Puljašić poželio je dobrodošlicu natjecateljima i simbolično otvorio natjecanje.

- Hvala našem klubu na organizaciji ovoga tradicionalnog turnira koji svake godine obogaćuje program obilježavanja Dana grada. Vjerujem da će te ostvariti dobe rezultate, a možda i oboriti koji rekord. Hvala vam svima na dolasku i želim vam ugodan boravak u Požegi. – poručio je gradonačelnik Puljašić.

To je prvo okupljanje strijelaca samostrelom u ovoj godini, koje se održava prije početka natjecanja na otvorenom. Nastupili su svi najbolji samostreličari Hrvatske, a naši klubovi u svom najjačem sastavu.