U Kamenskoj je, u organizaciji Udruge hrvatske policije i hrvatskih branitelja grada Požege i Požeško-slavonske županije, obilježena 35. godišnjica prvoga sukoba hrvatske policije s agresorom 1991. godine.
Program je započeo svetom misom u kapeli svetoga Roka u Orljavcu, koju je predvodio velečasni Antun Stipić. Nakon mise, kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Kamenskoj položeni su vijenci i zapaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule hrvatske branitelje. Tom je prigodom odana počast svim hrvatskim braniteljima koji su položili svoje živote u obrani domovine, uz poruku kako se njihova žrtva i značaj događaja iz Kamenske trajno čuvaju od zaborava.
Okupljenima su se u Kamenskoj obratili predsjednik Udruge hrvatske policije i hrvatskih branitelja grada Požege i Požeško-slavonske županije Zoran Renka, zahvalivši svima na dolasku, te Ilija Ećimović, jedan od sudionika napada na ophodnju hrvatske policije u Kamenskoj 1991. godine, koji se prisjetio prvoga napada na hrvatske policajce u Požeštini tijekom Domovinskog rata.
Obilježavanju su, uz predstavnike braniteljskih udruga, nazočili predstavnici Hrvatske vojske, Ministarstva unutarnjih poslova, Područnog odjela Ministarstva hrvatskih branitelja i Općine Brestovac te požeško-slavonski dožupan Ivan Radošić i gradonačelnik Grada Požege prof.dr.sc. Borislav Miličević.
