Alati za pristupačnost

Novosti

Mažoret i twirling kup Požega 2024.

Mažoret i twirling kup Požega 2024.

Naš grad je već drugi dan svojevrsno plesno središte, koje je okupilo mnogobrojne plesače ne samo iz naše županije, već i cijele Hrvatske. Na godišnjem otvorenom mažoret i twirling kupu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc sudjelovali su natjecatelji iz Koprivnice, D. Kraljevca, Goričana, Murskog Središća, Selnice, Kutjeva, Nove Gradiške, Pleternice, Pakraca i Lipika te Požege.

Maja Petrović, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti, u ime gradonačelnika Grada Požege otvorila je natjecanje, izjavivši: „Drago nam je da su ova natjecanja svake godine posjećena u sve većem broju. Grad Požega s ponosom podržava ovaj kup! “

Voditeljica Marina Mihelčić poželjela je dobrodošlicu natjecateljima i poželjela im sreću.

Ove godine, osim što će se sudionici natječu za rang mjesta, suci će ocjenjivati najbolji solo, najbolji par, najbolju grupu, najbolju koreografiju, najbolji izvedbu, najbolji scenski nastup i najsimpatičniji nastup.