Alati za pristupačnost

Novosti

MEMORIJAL MARKO DUMANČIĆ Turnir u Vidovcima okupio 38 ekipa mladih nogometaša iz dvije županije

MEMORIJAL MARKO DUMANČIĆ Turnir u Vidovcima okupio 38 ekipa mladih nogometaša iz dvije županije

Tradicionalni, 11. memorijalni dječji nogometni turnir „Marko Dumančić“ u Vidovcima okupio je ove godine 38 ekipa iz Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije. Mladi nogometaši natjecali su se kroz tri dana u četiri dobne skupine na stadionu domaćina i organizatora turnira, NK Dinamo Vidovci Dervišaga.

Turnir je otvorio požeški gradonačelnik prof.dr.sc. Borislav Miličević, poželjevši svima puno uspjeha i dobrih poteza, dok je domaćinima uputio čestitke na ustrajnosti i dugogodišnjoj predanosti u organizaciji turnira. Okupljene je pozdravio i predsjednik NK Dinamo Vidovci Dervišaga Ivica Čabraja.

Nakon zanimljivih utakmica, najviše su uspjeha imali mladi nogometaši iz Kutjeva, osvojivši prvo mjesto u kategorijama U-11 i U-13. Požeška Slavonija slavila je u kategoriji U-9, dok je zajednička ekipa Rajsavca i Jakšića bila najuspješnija u kategoriji U-15.